Prodej RD 3+1, Krhovice

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme rodinný dům v klidné ulici, obce Krhovice. Celková plocha 1933 m2, z toho zastavěná plocha 880 m2, zahrada 1053 m2. Dispozičně je dům řešen na dvě části, oddělené průjezdem. 

První je obytná část 3+1, kde ze vstupní verandy se vchází do chodby, ze které jsou vstupy do koupelny s WC, místnosti sloužící jako úložný prostor a do kuchyně, na kterou navazuje obývací pokoj a dále dva pokoje směrem do ulice. V oddělené části domu je vstupní chodba s pecí, ze které je vstup do místnosti směrem do ulice a do místnosti směrem do dvora – tato část je vhodná k rekonstrukci. 

Za obytnou částí domu navazují různé bývalé chlévy, stodola a garáž. Dům je částečně podsklepen. Za dvorem je velká zahrada, kde ze zadní části je brána a je zde přístup po zpevněné cestě. 

Kousek za zahradou je řeka Dyje se splavem, která je velice atraktivní zejména pro vodáky a také je zde vodácké tábořiště. Dům je vytápěn plynovým kotlem, ve dvou pokojích do ulice pak vafky.


Obec Krhovice se nachází 12 km od Znojma, řadí se mezi vinařské obce, je zde mateřská školka, obchod. Kompletní občanskou vybavenost pak najdete v sousedních obcích Tasovice a Hodonice.


Průkaz energetické náročnosti budovy ještě nebyl dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.

Fotogalerie

Mapa