Reference

Přečtěte si vybrané reference od mých spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsem poskytl moje služby.

Realitni kancelář Century 21 Bonus Brno – vstřícné jednání, rychlá komunikace, profesionální a přitom lidský přístup. Realitní makléř pan Vladan Šváb má milé a příjemné vystupování. Je velice ochotný vyřešit rychle kdejaký problém, aby se vše dotáhlo do zdárného konce. Poradil, vysvětlil a zařídil za nás většinu úředních a formálních záležitostí spojených s nákupem bytu. Vřele doporučujeme a děkujeme. S pozdravem a přáním dalších spokojených klientů.

 

Váňová Veronika 

5/5

Hodnocení: 100%

Vážený pane Švábe,

rádi bychom vám poděkovali za perfektní spolupráci při prodeji našeho bytu. Byli jsme naprosto spokojeni s profesionálním způsobem vedení prodeje a ochotou při jednáních a řešení veškerých situací.

Bylo nám ctí setkat se s Vámi. Věříme, že i nová majitelka je spokojená a bytu si užije.

Vaše jednání bylo korektní, na vysoké úrovni a toho si velmi vážíme.

Věříme, že se s Vámi někdy znovu setkáme.

Přejeme Vám mnoho úspěchů v životě.

Jan a Jarmila Procházkovi

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, pane Švábe,

 

chtěla bych Vám tímto poděkovat  a doporučím Vaše služby všem, kteří se rozhodnout koupit a nebo prodat svoji nemovitost.

Od začátku prodeje našeho domu jste byl vždy maximálně vstřícný všem našim rozmanitým potřebám a požadavkům i přesto, že jednání mnohdy byla velmi složitá. Jsem velmi spokojená s Vašim profesionálním i lidským přístupem. Celé zpracování prodeje je na vysoké úrovni, počínaje fotkami, přehledností smluv a dobře vedenými prohlídkami na místě. Vždy když jsme měli jakoukoliv potřebu dalších informací, věnoval jste nám maximální pozornost, ať již osobně nebo telefonicky. Vaše služby a Vaší realitní kanceláře mohu jen vřele doporučit.

 

Děkuji Vám moc

 

Nejedlá Irena

 

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den pane Švábe,

dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaše služby při prodeji naší chaty. S celým průběhem prodeje jsme byli velmi spokojeni a  oceňujeme Váš osobní a profesionální přístup k realizaci celé transakce.

Akce dopadla k naší spokojenosti a rozhodně Vás rádi doporučíme našim známým bude-li příležitost.

Ještě jednou moc děkujeme.

Romana P.

5/5

Hodnocení: 100%

V roce 2016 jsem využil služeb pana Vladana Švába v rámci pořizování hrubé stavby domu včetně pozemků ve Veverské Bítýšce – projekt „Nad bílým potokem“. Chtěl bych tímto dodatečně poděkovat za jeho profesionální přístup ke klientům. Velmi si rovněž cením přátelského přístupu pana Švába ke klientům. Je vhodné podotknout, že vždy byl ochoten v rámci krátké doby sehnat potřebné informace, rychle reagovat na mé dotazy a odborně mě poradit. Byl jsem velmi potěšen jeho profesionálním a zároveň osobním přístupem ke klientům. Rovněž vysoce oceňuji jeho snahu a ochotu pochopit také potřeby i zájmy svých klientů. Prodej nemovitosti a pozemků proběhl bezproblémově k mé naprosté spokojenosti. Jeho vystupování bylo vždy profesionální, ale přesto velmi příjemné. Byl ochoten pomoci v rámci zodpovězení mých dotazů i mimo realizovaný projekt. Tedy mohu dalším potencionálním klientům makléře pana Vladana Švába vřele doporučit, neboť jde o slušného, ochotného, odborně zdatného a vstřícného člověka. Pokud budu v budoucnu prodávat nebo kupovat nějakou nemovitost, tak se určitě na něho velmi rád obrátím. Vážený pane Švábe děkuji Vám tímto za bezproblémový obchod i další cenné rady. S pozdravem

Jaroslav S.

5/5

Hodnocení: 100%

V minulém roce jsme při prodeji bytu a koupi domu využili služeb pana Vladana Švába. Díky jeho mimořádným kvalitám oba prodeje proběhly beze stresu a k naší velké spokojenosti. Jednání s ním pro nás bylo natolik příjemným zážitkem, že jsme se rozhodli alespoň takto ocenit jeho trpělivost, lidský přístup, pochopení a zároveň profesionalitu při jednání s klienty na obou stranách. Děkujeme
 
Jana a Martin Š.
5/5

Hodnocení: 100%

Spolupráce s Vámi byla naprosto bezproblémová. Obzvláště oceňuji, že jste byl vždy na telefonu, když jsem potřeboval nějakou informaci, případně mi zavolal zpět. Vaše vystupování bylo profesionální a podle mých představ a určitě bych Vás doporučil svým známým. Bylo mi potěšením Vás potkat.
 
Petr B.
5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, prosím o poděkování vašemu realitnímu makléři panu Švábovi, prodávala jsem u vás svoji nemovitost sice neúspěšně, neprodala se pro nezájem ze strany kupujících, ale zato jsem byla mimořádně překvapená přístupem, jednáním ze strany prostředníka-zástupce realitní kanceláře p. Švába. Vždy když jsem ho kontaktovala byl ochotný okamžitě jednat, nic pro něj nebylo těžké, všechno splnil, vždy vyhověl, reagoval na moje požadavky okamžitě, kdykoliv bez ohledu na pracovní dobu, ať byl pracovní den nebo víkend, reagoval okamžitě na e-maily, telefon… No prostě takového pracovníka bych přála každé společnosti, poctivého v jednání, ochotného, příjemného, milého, flexibilního, vstřícného, slušného člověka. Velmi děkuji za práci, kterou odváděl po dobu více jak roku na prodeji nabízené nemovitosti. Přála bych si každý den potkávat pouze takové lidi a žádné jiné, to by bylo na světě krásně! Ještě jednou mu děkuji ze srdce. Chtěla jsem, aby i Vaše společnost věděla s jakými lidmi spolupracuje, proto vznikla tato zpráva.
 
S poděkováním Bařinová
5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den pane Švábe, chci vám dodatečně vyjádřit poděkování za váš profesionální a také lidský přístup. Jste člověk s vysokým morálním kodexem, který vaší klienti vycítí krátce po seznámení. Velmi lidsky přistupujete k zákazníkům, okamžitě jsem věděla, že vám mohu zcela důvěřovat. Nejste typ makléře, který se snaží prodat nemovitost za každou cenu. Dokážete se podívat na nemovitost i z pohledu uživatele a být na jeho straně. Pokud máte nějaké pochyby, neskrýváte je. Mohu říci, že po zkušenostech s konkurenčními prodejci nemovitostí, férové jednání u nabídek nemovitostí není běžné. Měla jsem zkušenost s opačným přístupem, který mne vždy odradil. Od vás jsem koupila dva domy a jeden prodala. Vždy o Vás budu velmi pěkně hovořit a každému doporučovat. Pokud se v budoucnu rozhodnu k prodeji, nebo koupi budete to s vaším dovolením opět vy pan Vladan Šváb. Prosím přijměte tohle poděkování.
S přátelským pozdravem
 
Zdenka H.
5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den přeji všem z realitní kanceláře Bonus Brnoreal, Century 21! Tento týden dne 25.11.2009 jsem se zúčastnila osobního jednání s pracovníky Vaší realitní kanceláře a klienty Simonou a Tomášem B., kteří kupují ode mne rodinný dům ve Velešovicch, okres Vyškov. Tento obchod uskutečňujeme na základě Vaší perfektní realitní činnosti, kterou od samého začátku zajištoval realitní makléř pan Vladan Šváb. Ráda mohu velice pozitivně zhodnotit opravdu skvělou, profesionální práci a osobní přístup pana Švába jako realitního makléře Vaší realitní společnosti. Od samého začátku jeho kontakt se mnou, jako majitelkou domu ve Velešovicích, byl velice vstřícný, ochotný vysvětlit mi veškeré nejasnosti, kterých jsem se samozřejmě obávala. To samé, to znamená opravdovou pochvalu musím vyslovit na trpělivé a profesionální vstřícné chování paní právničky. Zrovna dnes mi jedna renomovaná realitní agentura potvrdila, že volba paní doktorky je dobrá a spolehlivá volba. Takže ještě jednou bych chtěla tímto poděkovat všem zainteresovaným pracovníkům z Vaší realitní kanceláře Bonus BRNOreal, jsem opravdu velice spokojena a nadšena s Vaší prací a mohu s čistým svědomím do budoucna kdykoliv doporučit spolupráci s Vámi. Srdečné díky všem Vašim spolupracovníkům realitní kanceláře, kteří při naší návštěvě a prvním podpisu smlouvy působili na nás jako milí a důvěryhodní lidé a odborníci v obchodu s realitami.
 
Hana H., RD Velešovice
5/5

Hodnocení: 100%

REFERENCE

Zákazníci, stejně jako srdce, jdou tam, kde si jich váží.