Prodej RD ul. Horní Česká, Znojmo

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme jedinečný historický dům v samém centru Znojma, na ulici Horní Česká. Dům poskytuje jak komerční část, tak příjemné bydlení. V přízemí se nachází vstupní hala se sociálním zázemím a se vstupem do prodejny parfémů a dále ve sklepních prostorech je obchod s drogérií.

Tento prostor je velice vhodný pro využití jako vinárna, vinotéka, degustační sklep apod. Unikátní je také v tom, že je zde zachován přímý vstup do znojemského podzemí. V prvním patře je v oddělené části byt o dispozici 1+1(může být i jako komerční prostor), kde je velká obytná místnost s okny do ulice, kuchyňka a 2x WC. Zde se nabízí využití jako např. kadeřnictví nebo kavárna s přímým vstupem do dvora s posezením. 

V další části prvního patra je umístěn kompletně zařízený byt o dispozici 2+1. Celé podkroví je nachystané k vybudování velkorysého mezonetového bytu o užitné ploše cca 190 m2 a dispozici 4+kk. Projektová dokumentace s výkresy je k předložení. Dům také nabízí uzavřený dvůr obehnaný kamennými zdmi. 

Majitelé provedli v minulých letech nákladnou rekonstrukci, mj. nová střecha, izolace, elektřina, voda, kompletně rozebrány a restaurovány původní stropy, nové dubové dveře, okrasné mříže a zábradlí, vitráže, vždy s důrazem na zachování a obnovu původních architektonických prvků. 

Dům je vytápěn plynovým kotlem. Celková plocha 329 m2, zastavěná plocha 163 m2, dvůr se zahradou 166 m2. Jedná se o výjimečnou nemovitost, jejíž genius loci vás zcela jistě osloví.


Průkaz energetické náročnosti budovy se vypracovává, proto uvádíme energetickou třídu G.

Fotogalerie

Mapa