Prodej RD Konice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme velice příjemné bydlení v rodinném domě, v klidné okrajové části vinařské obce Konice. Celková plocha je 520 m2, z toho zastavěná plocha 141 m2, zahrada 379 m2.


Dispozičně je dům řešen jako 5+kk, kde ze vstupní chodby se vchází do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, dětského pokoje, koupelny s WC a technické místnosti. V patře jsou dva velké pokoje, koupelna s WC, šatna, technická místnost. Půdní prostor, který slouží jako úložný prostor.
Z obývacího pokoje se vstupuje na terasu krytou pergolou, kde se nachází posezení a také luxusní celoroční vířivka. K relaxaci slouží i bazén se slanou vodou a solárním ohřevem. Kolem domu je okrasná zahrada, za bránou na pozemku pak možnost parkování dvou aut. Vedle domu je kůlna. Dům je vytápěn krbovými kamny v obývacím pokoji s průduchy teplého vzduchu do patra, dále pak elektrickým kotlem s radiátory. Na oknech jsou instalovány předokenní bezpečnostní rolety.


Obec Konice je součástí města Znojma a je velice atraktivní vinařskou obcí na hranici NP Podyjí. Je zasazena do nádherného prostředí a spolu s okolními obcemi nabízí úchvatnou krajinu, lahodné víno i řadu turistických a cyklistických tras v čisté přírodě.


Průkaz energetické náročnosti budovy se vypracovává, proto uvádíme energetickou třídu G.

Fotogalerie

Cena: 9 900 000 Kč včetně provize

Mapa